Srečanje za starše je žal odpovedano zaradi premalo prijav.

V primeru, da si starši vseeno želite z nekom spregovoriti o medsebojnih odnosih v vaši družini, lahko kontaktirate pomočnico ravnateljice Andrejo Gimpelj Kovačič.

V četrtek, 26. maja 2022, ob 17. uri, v telovadnici enote Palček, lepo vabljeni na zadnje srečanje za starše v tem šolskem letu. Skozi interaktivno delavnico se bomo pogovarjali o medsebojnih odnosih v družini.

Šesto srečanje za starše bo vodila Andreja Gimpelj Kovačič, socialna pedagoginja, gestalt izkustvena družinska psihoterapevtka ter pomočnica ravnateljice v našem vrtcu.

Na srečanju se bomo posvetili našim družinam, medsebojni dinamiki, komunikaciji in temu, kako se mi sami počutimo v naši družini. Želimo si, da bi to bil čas za nas ter medsebojno izmenjavo izkušenj.

Prosimo vas za prijavo na srečanje do petka, 20. maja, na info@vrtec-trzic.si, saj nam boste olajšali pripravo na srečanje. Obenem pa nam lahko zastavite tudi kakšno vprašanje, na katerega bi si želeli na srečanju dobiti odgovor.

V primeru, da za čas srečanja potrebujete varstvo za svojega predšolskega otroka, to zapišite ob prijavi.

Vljudno vabljeni!