Spoštovani starši.

Epidemija je podaljšana do sredine aprila, kar pomeni, da tudi v Vrtcu Tržič v prizadevanju za preprečevanje širitve Covid-19 ohranjamo organizacijo dela na ravni mehurčkov in ohranjamo delovni čas vrtca med 5.30 in 15.30.

Zavedamo se, da lahko enourno skrajšanje delovnega časa za starše povzroča nemalo težav. V primeru, da po svojega otroka ne morete priti do določene ure, se obrnite na strokovne delavce oddelka in se individualno dogovorite o možnih rešitvah.

Prosimo vas, da v primeru, da je vaš otrok že prebolel Covid-19, potrdilo zdravnika posredujete organizatorki zdravstveno-higienskega režima Katji Eler na e-naslov katja.eler@vrtec-trzic.si.

Hvala, ker se skupaj z nami držite priporočenih ukrepov. Naprošamo pa vas, da nam ob odsotnostih otrok sporočate tudi razloge zanje, še posebej, če gre za bolezen.

Zahvaljujemo se za razumevanje, sprotno reševanje težav ter dobro voljo.

 

S spoštovanjem,

ravnateljica Vrtca Tržič

Tatjana Blaži

Dostopnost