Spoštovani starši otrok enote Deteljica Vrtca Tržič.

Kot je bilo pojasnjeno na seji Sveta staršev Vrtca Tržič 24. 9. 2019, je v enoti Deteljica prišlo do nepredvidene okvare ogrevanja, ki se je dokončno odkrila in potrdila ob koncu avgusta. Postopki reševanja so stekli nemudoma. Vezani smo na določene birokratske postopke (projektiranje, nadzor, javno naročilo), ki so jih na Občini Tržič v celoti že izvedli. Potekajo že operativna dela, ki bodo dokončana prvi teden oktobra. Skrb, da otroci do tedaj ne bi bili na toplem, je odveč, saj bomo za primerne temperature v igralnicah poskrbeli z drugimi sistemi ogrevanja.

 

Vodstvo Vrtca Tržič

…….

V četrtek, 26. 9. 2019, v enoti Deteljica pričnemo z deli na centralni napeljavi.

V tem času v enoti spreminjamo potek jutranjega sprejemanja in popoldanskega oddajanja otrok.

 

SPREJEM V JUTRANJEM ČASU:

OD 5.30 – 6.30 se vsi otroci sprejemajo v igralnici MAK

Od 6.30 – 7.00 oziroma do 7.30 so otroci v igralnicah: MAK – Otroci iz oddelka Andreje Ahačič, Tjaše Antolin,  Andreje Šmid, Ane Marije Kuhelj, Ane Štucin, Irene Frantar, Damijane Mlinarič in Neže Oman PLANIKA – otroci iz oddelka Tanje Ovsenek, Marije Osterman,  Tatjane Majeršič  in Rebeke Peharc REGRATOVA LUČKA – otroci iz oddelka Pogačnik Andreja, Monike Perhoč, Jevtič Dragane, Alenke Gregorič ZVONČEK – otroci iz oddelka Mojca Ručigaj, Saše Pintar, Špela Štefe in Mojce Studen

OD 7.30 – 15.00 so otroci v svojih igralnicah.

 

 

ODDAJANJE V POPOLDANSEKM ČASU:

OD 15.00 – 15.30 so otroci v igralnicah:

V igralnici VIJOLICA se oddajajo otroci iz oddelka Damijane Mlinarič, Neže Oman, Ane Štucin in Irene Frantar V igralnici MARJETICA se oddajajo otroci iz oddelka Tanje Ovsenek, Marije Osterman, Tatjane Majeršič  in Rebeke Peharc. V igralnici NAGELJ se oddajajo otroci iz oddelka Andreja Šmid, Ane Marije Kuhelj,  Andreje Ahačič in Tjaša Antolin V Igralnici MAK  se oddajajo otroci iz igralnice Pogačnik Andreje, Monike Perhoč,  Dragane Jevtič, Mojce Ručigaj in Špele Štefe

OD 15.30 – 16.30 so vsi otroci v igralnici MAK.
Najlepše se vam zahvaljujemo za razumevanje,

kolektiv enote Deteljica.