Nekaj staršev bodočih prvošolčkov se je že obrnilo na vrtec glede predčasnega izpisa otroka iz vrtca. Obveščamo vas, da obrazec za izpis natisnete s spletne strani Vrtca Tržič (http://www.vrtec-trzic.si/obrazci/), podpisati pa ga morata oba starša/skrbnika oz. edini starš/skrbnik. Sken izpolnjenega obrazca nam pošljite na e-mail: urska.jerman@vrtec-trzic.si ali info@vrtec-trzic.si, lahko pa ga pošljete tudi po pošti na naš naslov. Pri določanju datuma izpisa prosimo upoštevajte 10 dnevni izpisni rok, kot je to navedeno na dnu obrazca. V kolikor otrok do izpisa vrtca na bo obiskoval, ga do tega dne odjavite v aplikaciji Vasco web.

Datum izpisa je potrebno javiti tudi na pristojni center za socialno delo, in sicer v 8ih dneh od datuma izpisa dalje.

Za dodatne informacije glede izpisa se lahko obrnete na: urska.jerman@vrtec-trzic.si.

Dostopnost