Spoštovani starši,

seznanjamo vas z novo informacijo glede plačila vrtca v času epidemije.

V sporočilu z dne 22. 1. 2021 smo vas seznanili z informacijo vlade, ki smo jo prejeli v okrožnici MIZŠ (20. 1. 2021), in sicer da bo v PKP8 vključena določba, ki bo omogočala, da bodo starši, ki otrok v času epidemije ne bodo pripeljali v vrtec, upravičeni do oprostitve plačila.

Opazili smo, da v osnutku PKP8 to ni zabeleženo. V okrožnici z dne 28. 1. 2021 nas je MIZŠ obvestilo, da so plačila vrtca oproščeni le starši otrok, ki obiskujejo vrtce v “črnih regijah”. Glede na to, da je Vrtec Tržič v “rdeči regiji”, starši torej niste oproščeni plačila vrtca od 26. 1. 2021, v kolikor otrok ostaja v domačem varstvu.

V kolikor prejmemo nove informacije, vas seveda o tem obvestimo.

Upamo, da vam v času sprememb in mnogih skrbi uspeva z otroki najti čas tudi za lepa doživetja.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in lepo pozdravljeni.

Ravnateljica Vrtca Tržič

Tatjana Blaži

Dostopnost