SPOŠTOVANI STARŠI

Za nami je 14 dni zaprtja vrtca in kot vse kaže, bo tako stanje vsaj še nekaj časa. Napovedi namreč niso dobre, saj najhuje šele prihaja. Večkrat grem v pisarno in ob praznih igralnicah in prostorih vrtca mi je kar tesno pri srcu. Vsi zaposleni, ki smo povezani na daljavo, zelo težko prenašamo trenutno stanje. Zavedamo se, da je za vas še toliko težje. Z malimi radovednimi in živahnimi nadebudneži ste zaprti v prostore in morate sami poskrbeti za vse. Pri tem vam želim veliko potrpežljivosti, vztrajnosti, predvsem pa ljubezni. Otroci naj bodo zaposleni in aktivni, drugače lahko postanejo zahtevni in se vedejo neprimerno. Temu se skušajte izogniti, ter jih na igriv način vključite v vse dejavnosti dneva: pospravljanje, kuhanje, družabne igre in tudi skupaj kakšno ušpičite. Vse ostalo lahko sedaj počaka.

Želim vam, da ostanete zdravi in pozitivni. V kolikor bi želeli kakšen nasvet, pomoč, idejo, lahko pišete svoji vzgojiteljici, svetovalni delavki ali meni.         

Tatjana Blaži, ravnateljica

 

Dostopnost