V šolskem letu 2020/2021 pripravljamo šest srečanj, namenjenih vsem staršem. V pogovoru z vami bo sodelovalo šest predavateljic, ki prihajamo z različnih področij dela s predšolskimi otroki. Želimo vam nameniti prostor in čas, vas opremiti s potrebnimi informacijami ter omogočiti, da pridobite odgovore na vprašanja, ki se vam porajajo pri vzgoji in druženju z otroki, s partnerjem, s celotno družino. Pri tem bomo izhajale iz lastnih delovnih in osebnih izkušenj.

Srečanja bodo predvidoma organizirana v telovadnici enote Palček, vedno ob 17. uri. Vabilo na posamezno srečanje in podrobnosti o njem vam bodo posredovani pred vsakim srečanjem. Teden dni pred srečanji bo potrebna predhodna prijava, prav tako pa bo po predhodni najavi za vaše otroke možno tudi varstvo.

Veselimo se vašega odziva ter srečanj z vami!

Ravnateljica Vrtca Tržič s sodelavkami.