V tednu od 4. 3. 2024 do 8. 3. 2024 bo v Vrtcu Tržič potekal uradni vpis za šolsko leto 2024/2025, za vstop s 1. 9. 2024 in kasneje.
Vpisni listi za novo šolsko leto bodo na voljo na spletni strani vrtca ter v vseh enotah V ZADNJEM TEDNU PRED VPISOM.
Vpisnih listov ne oddajajte pred 4. 3. 2024, saj jih v tem primeru ne moremo upoštevati.

Izpolnjen vpisni list lahko med 4. in 8. marcem 2024 posredujete na upravo vrtca na enega od sledečih načinov:

– pošljete podpisan in optično prebran vpisni list (sken) na e-naslov: vpis.vt@vrtec-trzic.si; Po elektronski pošti vam bomo v nekaj dneh po oddaji vpisnega lista poslali evidenčno številko vašega vpisnega lista, ki bo veljalo tudi kot potrdilo o oddaji vpisnega lista. V primeru, da potrdila o oddaji ne boste prejeli, se obrnite na upravo vrtca.

– oddate osebno na upravi vrtca (svetovalna služba – 2. nadstropje);

– pošljete po pošti na naslov Vrtec Tržič, Cesta Ste Marie Aux Mines 28,
4290 Tržič.

Letos oddaja vpisnega lista v poštni nabiralnik enote Palček ne bo mogoča. Prosimo vas, da ste pri izpolnjevanju vpisnega lista natančni in izpolnite vse rubrike.

Na številki 04 5971 607 (svetovalna služba) smo vam na voljo za vsa morebitna vprašanja pred oddajo vpisnega lista.

VABLJENI NA DNEVE ODPRTIH VRAT:

• ENOTA PALČEK in dislocirani oddelek v LOMU: v sredo, 6. marca 2024, med 9.30 in 11. uro.
  • ENOTA KRIŽE in dislocirana oddelka v PRISTAVI: v četrtek, 7. marca 2024, med 9.30 in 11. uro.
  • ENOTA DETELJICA in dislocirani oddelki v KOVORJU: v petek, 8. marca 2024, med 9.30 in 11. uro.

Utrip vsakdana v enotah Vrtca Tržič lahko začutite tudi z obiskom spletne strani, kjer poiščite gumb »Spoznajte nas« (https://www.vrtec-trzic.si/spoznajte-nas/).

Hvala za sodelovanje in čim več lepega ob razmišljanju o tem novem zanimivem obdobju vašega otroka in cele družine – naj bo veder polet v veliki svet!

Vaš Vrtec Tržič