PRVO SREČANJE ZA STARŠE: dr. Mateja Sedmak

Vabimo vas na prvo srečanje za starše, kjer bomo skupaj razmišljali o današnjem otroštvu, o otrokovi prosti igri in gibanju v naravi ter o vključevanju otrok v popoldanske dejavnosti.
Iskali bomo odgovore na vprašanja, kakšna je vzgoja naših otrok, ali znamo ustvariti ravnovesje med svobodno igro in načrtovanimi dejavnostmi in tudi kako otroku lahko omogočimo urjenje socialnih in drugih veščin, ki jih bo v prihodnosti potreboval.

Srečanje z naslovom “Kritičen pogled na vzgojo v predšolskem obdobju” se bo odvilo v četrtek, 13. oktobra 2022, ob 17. uri, v telovadnici enote Palček. Z nami bo Mateja Sedmak, doktorica socioloških znanosti, vodja Inštituta za družboslovne študije Znanstveno-raziskovalnega središča Koper.

Srečanje bo predvidoma trajalo do 18.30.

Prosimo vas za prijavo na srečanje do ponedeljka, 10. oktobra 2022, na e-naslov info@vrtec-trzic.si. S prijavo nam boste olajšali pripravo na srečanje. Obenem nam lahko zastavite tudi kakšno vprašanje, na katerega bi si želeli na srečanju dobiti odgovor.

V primeru, da za čas srečanja potrebujete varstvo za svojega predšolskega otroka, to zapišite ob prijavi.

Vljudno vabljeni!
Tajništvo vrtca