Vljudno vabljeni na drugo srečanje za starše z naslovom “Razvoj otroka v predšolskem obdobju – mejniki, odstopanja in oblike pomoči”, ki bo v četrtek,1. 12. 2022 ob 17. uri, v telovadnici enote Palček.

Predavanje bosta izvedli specialni pedagoginji iz Razvojne ambulante Kranj Eva Krampl, mag. prof. spec. in reh. ped. ter Vita Peharc, mag. prof. spec. in reh. ped.

Prvi del predavanja bo namenjen razvoju otroka v predšolskem obdobju, v nadaljevanju pa tudi o možnih odstopanjih. Pregledali bomo kakšno pomoč lahko ponudimo otroku, kje jo lahko poiščemo, kakšna je pri tem vloga vrtca, razvojne ambulante in staršev.

Srečanje bo predvidoma trajalo do 18.30.

Prosimo vas za prijavo na srečanje do torka, 29. novembra 2022, kar z odgovorom na to sporočilo. S prijavo nam boste olajšali pripravo na srečanje. Obenem nam lahko zastavite tudi kakšno vprašanje, na katerega bi si želeli na srečanju dobiti odgovor.

V primeru, da za čas srečanja potrebujete varstvo za svojega predšolskega otroka, to zapišite ob prijavi.

Vljudno vabljeni!
Tajništvo vrtca