Spoštovani starši.

Trenutno še ne vemo zagotovo, ali bodo vrtci tudi v naslednjem tednu zaprti (informacijo prejmemo predvidoma v četrtek dopoldne), kljub temu pa vas zaradi načrtovanja in organizacije dela ob podaljšanju obstoječih razmer že zdaj prosimo, da do petka, 30. 10. 2020,do 12. ure sporočite na e-naslov info@vrtec-trzic.si morebitno prisotnost vašega otroka v naslednjem tednu (od 2. do 6. 11. 2020).

Za prihod otroka v vrtec v času izvajanja nujnega varstva prosimo za sledeče podatke
(kopirajte spodnji obrazec v elektronsko sporočilo in izpolnite):

Ime in priimek otroka:
Letnica rojstva:
Vzgojitelj/ica:
Dnevi nujnega varstva (od datuma do datuma):
Dnevna pristnost v vrtcu (od ure – do ure):
Telefonska številka dosegljivega starša:

Pridobljeno potrdilo delodajalca obeh staršev: DA (navedite naziva obeh delodajalcev!)  /   NE

Izjava, da je otrok zdrav:    DA   /   NE
(možno podpisati ob oddaji otroka)
Otrok naj ima s seboj rezervna oblačila in copatke.


Glede na stanje obolelih in posledično okrnjen kolektiv vas prosimo, da ponovno presodite o nujnosti varstva za svojega otroka. Pri organizaciji varstva bomo še naprej sledili priporočilom NIJZ in oblikovali skupine predvidoma največ šestih otrok.

Tudi starše otrok, ki so vrtec obiskovali v tem tednu, prosimo, da otroke za nadaljnjo prisotnost znova prijavijo oz. potrdijo dosedanjo prijavo z izpolnjevanjem zgornjega obrazca.

Hvala za sodelovanje, razumevanje in strpnost,
Pomočnici ravnateljice Vrtca Tržič
Andreja Gimpelj Kovačič in Mojca Lužnik

Dostopnost