Srčno upamo, da je december prijazen do vas. Privoščimo vam veliko toplih objemov in igrivih trenutkov v krogu družine ter najbližjih.

Prosimo vas, da nam do ponedeljka, 20. 12. 2021, sporočite prisotnost oz. odsotnost vašega otroka v tednu šolskih počitnic, med 27. 12. in 31. 12. 2021.
Prisotnost ali odsotnost otroka sporočite strokovnim delavcem oddelka vašega otroka in odjavo v primeru odsotnosti uredite tudi elektronsko v Vasco Web.

Na osnovi vaše povratne informacije bomo lahko učinkovito organizirali delo v enotah ter prehrano v zadnjem tednu decembra.
Glede na pretekle izkušnje predvidevamo, da bodo v času novoletnih počitnic odprte le vse tri glavne enote vrtca (Deteljica, Križe in Palček).
Iskrena hvala za vaše sodelovanje.

Vse dobro!
Ravnateljica Vrtca Tržič