Staršem, ki se niste uspeli udeležiti 1. uvodnega roditeljskega sestanka za novo vpisane otroke dne 17. 6. 2021, posredujemo naslednje informacije:

Po 23. avgustu boste vabljeni na pogovor vsi starši otrok od 1 do 3 let. Z vzgojiteljico vašega otroka se boste tako lahko pogovorili o vseh potrebah, navadah in posebnostih otroka in se dogovorili za potek uvajanja.

Starši otrok od 3 do 6 let boste dobili kontakt vzgojiteljice vašega otroka, da jo boste lahko poklicali in se po želji dogovorili za pogovor.

Naj vas ob tem spomnimo še na nekaj obveznosti:

V poletnih mesecih je potrebno opraviti zdravniški pregled pri pediatru vašega otroka. Pridobiti morate Zdravniško potrdilo o sprejemu otroka v vrtec iz katerega bodo razvidna tudi otrokova že opravljena cepljenja.

Zdravniško potrdilo bo potrebno oddati na upravo vrtca Tržič najkasneje do 23. 8. 2021. Če tega še niste storili, na upravo prinesite potrdilo pred vstopom otroka. POMEMBNO: V primeru, da zdravniškega potrdila ne bomo prejeli, bomo morali, v skladu z 9. členom Pogodbe o določitvi medsebojnih pravic in obveznosti staršev oz. skrbnikov in vrtca  in 51.a členom Zakona o nalezljivih bolezni, otroka odkloniti.

V mesecu avgustu je potrebno na pristojni CSD vložiti Vlogo za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev. Odločba je veljavna s 1. dnem naslednjega meseca. Če starši te vloge ne oddate, vam vrtec izstavi račun v višini polnega plačila.

Vse pomembne pravice in obveznosti imate starši zapisane tudi v Pogodbi o določitvi medsebojnih pravic in obveznosti staršev in vrtca. Prosimo, da jih pred začetkom prihoda otroka v vrtec ponovno pregledate.

Ostale informacije o delu in življenju v vrtcu najdete v različnih rubrikah na naši spletni strani.

Za vse dodatne informacije smo dosegljivi na tel. 04 59 71 600, 04 59 71 607 ali na e-naslovu info@vrtec-trzic.si

Želimo vam veselo, razigrano poletje in nasvidenje v septembru!

Tatjana Blaži, ravnateljica