Porodila se nam je dobra ideja!

Otroci, ki jeseni odhajajo v šolo, so imeli možnost, da podajo svoje predloge za vsebino kosil za vse otroke in zaposlene. Nad idejo so bili navdušeni. Otroci iz oddelkov 5-6 let so podali vsak po dva predloga za vsebino kosil. Upoštevali smo prvi predlog, če pa so se ideje podvajale, smo imeli na voljo tudi rezervno možnost. Za sladoled so se odločili otroci treh oddelkov. Na jedilnik smo ga uvrstili dvakrat.

Otroci so predlagali še: golaž in palačinke, morsko rižoto, kalamare, ameriške palačinke, frtaljo ter seveda makarone z mesno omako in parmezanom, enkrat z jabolčnim zavitkom in enkrat s čokoladnim kolačkom.

Kosilo po izboru otrok bomo skuhali v času od 6. 6. do 13. 6. 2022. Kateri oddelek je za posamezni dan izbral kosilo pa smo označili kar na jedilniku.

Pa dober tek!

Dostopnost