Spoštovani starši

Na spletni strani www.neverjetna-leta.si. si lahko preberete o programu – treningu starševstva.  Programi starševstva Neverjetna leta so namenjeni staršem otrok od 3. do 8. leta starosti, ki se srečujejo s težavnim vedenjem svojih otrok. Programi  na enostaven, razumljiv in prijazen način staršem predstavljajo veščine pozitivnega starševstva, kar vzpodbuja otrokov kognitivni, socialni in čustveni razvoj, izboljšuje učne dosežke ter omogoča varnejše in bolj zdravo odraščanje. Pozitivno starševstvo krepi vez med otrokom in starši, deluje zaščitno in izboljša že nastalo težavno vedenje otrok. V programu starševstva se starši srečujejo v skupini z dvema usposobljenima moderatorjema

Program je brezplačen, potekal pa bo v prostorih CSD Gorenjska, Enota Radovljica, Gorenjska cesta 16, 4240 Radovljica, vsako sredo, od 17. do 19. ure.

Kdor se želi vključiti v treninge starševstva, naj čim prej kontaktira Barbaro Otoničar na otonicar.barbara@siol.net.

Dostopnost