Znašli smo se sredi avgusta in tako so pred nami še trije tedni delovanja vrtca v spremenjenem režimu.
Hvala vsem, ki ste nam stopili nasproti in nas obvestili o odsotnosti otrok, da so lahko dela v enoti Palček in enoti Detelijca potekala po načrtih.

Obratovanje enot:

Enota Deteljica in oddelek v OŠ Bistrica: vsi oddelki delujejo v prostorih matične enote Deteljica.

Kovor 1 in 2: odprto ves čas; 22. 7. – 23. 8. gostovanje dveh oddelkov iz Pristave.

Pristava: Oddelka gostujeta v Kovorju (22. 7. – 23. 8.), nato pa s 26. 8. prehajata v enoto Križe.

Enota Križe: odprto ves čas. Med 22. 7. – 16. 8.: v enoti gostujejo vsi 4 oddelki enote Palček.

Enota Palček: 22. 7. – 16. 8.: vsi oddelki gostujejo v enoti Križe. Z 19. 8. 2024 se oddelki enote Palček vrnejo v matično enoto.
Tudi otroci iz Loma in OŠ Tržič so od 19. 8. in do konca meseca avgusta v matični enoti Palček.

Lep pozdrav iz tajništva vrtca